Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: България между Вашингтон и Москва  (Прочитано 701 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
България между Вашингтон и Москва
« на: Декември 05, 2012, 09:24:57 »

бТВ, 4 декември 2012
България между Вашингтон и Москва

http://www.btv.bg/shows/lice-v-lice/videos/video/381858295-Bulgaria_mejdu_Vashington_i_Moskva.html

Коментарите на Соломон Паси, ген. Бриго Аспарухов и Алекс Алексиев за срещата Борисов-Обама
Сочувана