Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Груевски: Македонија отворена за слободна кинеска економска зона  (Прочитано 1059 пати)

ppan

  • Full Member
  • ***
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 219
    • Погледај го ПрофилотТака трябва! Интересите се бранят пред знамето на Отечеството!  :)

http://www.dnevnik.com.mk/default.asp?ItemID=2DA7A0C6025B784F80D40BA83F381DF5
Сочувана