Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: ЧОВЕКОВИ ПРАВА !  (Прочитано 1449 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
ЧОВЕКОВИ ПРАВА !
« на: Септември 14, 2009, 12:29:04 »

Македонија не ги почитува целосно пресудите на Судот за човекови права

http://www.utrinski.com.mk/?ItemID=9BE1504AD4FB444483B3FC8F8273EB25

   Македонија не ги почитува целосно пресудите на Судот за човекови права

Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !