Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Петко Братинов  (Прочитано 1092 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Петко Братинов
« на: Септември 12, 2009, 01:02:15 »

Болезнено мълчание

Петко Братинов

http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=4158&sectionid=20&id=0004101
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !