Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Нова секција - "Документи"  (Прочитано 3594 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
Нова секција - "Документи"
« на: Мај 05, 2009, 08:36:27 »

Почитувани учесници во форумот,

Ве известуваме дека во форумот додадовме секција "Документи" во која ќе можете да прикачувате документи, статии и фотографии кои се однесуваат на Македонија.

Ви благодараме.
Сочувана