Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Нови модератори  (Прочитано 3818 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
Нови модератори
« на: Септември 10, 2009, 03:31:59 »

Од денес, Competent, Hunza и disidente, се глобални модератори на форумот на БККС. Честито и успех.
Сочувана