Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Нов модератор  (Прочитано 3497 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
Нов модератор
« на: Мај 03, 2010, 05:00:03 »

Заради големиот принос кон форумот, MacedonBG од денес е назначен за модератор на секцијата „Документи“. Честито и успешна работа.
Сочувана