Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: БЛАТЕЧКИ ВЪРТИ ЖЕСТОКИ ИГРИ  (Прочитано 1372 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
БЛАТЕЧКИ ВЪРТИ ЖЕСТОКИ ИГРИ
« на: Септември 04, 2009, 09:31:49 »

БЛАТЕЧКИ ВЪРТИ ЖЕСТОКИ ИГРИ

http://www.monitor.bg/article?id=212522

Асен Блатечки се развлича с "Жестоки игри".
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !