Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Над 450 студенти от УНСС чакат на опашка за настаняване в общежития  (Прочитано 1307 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот

Над 450 студенти от УНСС чакат на опашка за настаняване в общежития

http://today.actualno.com/news_259333.html

Над 450 студенти от УНСС чакат на опашка за настаняване в общежития
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !