Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: 500 с мерак за НАТФИЗ, 198 искат да са артисти  (Прочитано 1511 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот

FROG NEWS , BG :

500 с мерак за НАТФИЗ, 198 искат да са артисти

http://frognews.bg/news_14641/500_s_merak_za_NATFIZ_198_iskat_da_sa_artisti/

Въпреки, че броят на желаещите да се занимават с театър и кино е ...
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !