Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: АМ/РМ  (Прочитано 2710 пати)

lady

 • Jr. Member
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 57
  • Погледај го Профилот
АМ/РМ
« на: Март 08, 2009, 08:46:57 »

   Би ве замолила доколку постои можност, да се означи времето на форумот со АМ/РМ или пак стандардно 24 часовно време, од причина за полесно распознавање на времепишаните пораки. Благодарам
Сочувана

MacedonBG

 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 762
  • Погледај го Профилот
  • Българският националистически форум
Одг: АМ/РМ
« Одговори #1 на: Март 08, 2009, 09:16:42 »

Аз съм администратора на това http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php Македонски българин съм. Ако някога имате нужда от помощ отностно SMF ми пишете ЛС.  :)
Сочувана
Българският националистически форум http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php
Facebook account - Kaloian Ivanov Macedonbg