Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Театрална работилница "СФУМАТО"  (Прочитано 1492 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Театрална работилница "СФУМАТО"
« на: Август 24, 2009, 02:48:41 »

Театрална работилница "СФУМАТО"

http://www.teatri.vlez.bg/?showpage=17745
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !