Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Ивайло Балабанов  (Прочитано 1443 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Ивайло Балабанов
« на: Август 22, 2009, 09:29:32 »

 Ивайло Балабанов - един от най-големите ни живи поети

http://www.bg-poeti.vlez.bg/?showpage=46967
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !