Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: БЛОК "ЧУДО" В СТУДЕНТСКИ ГРАД  (Прочитано 1760 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
БЛОК "ЧУДО" В СТУДЕНТСКИ ГРАД
« на: Август 22, 2009, 01:30:43 »

БЛОК "ЧУДО" В СТУДЕНТСКИ ГРАД

http://www.blitz.bg/news/article/58195
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !