Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Манастирите по нашите земи  (Прочитано 20052 пати)

Саше Иваноски

  • Jr. Member
  • **
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 65
    • Погледај го Профилот
Одг: Манастирите по нашите земи
« Одговори #45 на: Април 08, 2012, 06:13:19 »Черепишкият манастир, Искърският пролом
Сочувана