Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Никола Вапцаров - На жена ми  (Прочитано 1519 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Никола Вапцаров - На жена ми
« на: Август 18, 2009, 12:01:09 »

Никола Вапцаров - На жена ми

http://svejo.net/home/link_summary/362440-Nikola-Vapcarov-Na-jena-mi
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !