Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Flash тест за интелигентност  (Прочитано 3934 пати)

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Flash тест за интелигентност
« на: Август 15, 2009, 02:43:48 »

Flash тест за интелигентност

http://www.wheretostudy.vlez.bg/?showpage=6778
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

TheCrow

 • Newbie
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 30
  • Погледај го Профилот
Одг: Flash тест за интелигентност
« Одговори #1 на: Август 15, 2009, 10:20:31 »

Flash тест за интелигентност

http://www.wheretostudy.vlez.bg/?showpage=6778

моя резултат е 122 ;D
Сочувана
"We don't see things as they are, we see them as we are."