Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Технологии Ще се "излее" един от най-силните звездопади 12.08.2009 07:07 26  (Прочитано 2276 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот

Технологии

Ще се "излее" един от най-силните звездопади


12.08.2009 07:07

http://www.dnes.bg/technology/2009/08/12/edin-ot-nai-silnite-zvezdopadi-shte-se-izlee-tazi-vecher.75909
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !