Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Дарина Такова е звездата на "Опероса" в Евксиноград  (Прочитано 1615 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот

Дарина Такова е звездата на "Опероса" в Евксиноград

http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=top&sql=MzAxNjs1Mw==&mater=MzAxNjsxNw==
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !