Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Никола Гюзелев пее със свои ученици  (Прочитано 1506 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Никола Гюзелев пее със свои ученици
« на: Август 04, 2009, 12:53:45 »

Никола Гюзелев пее със свои ученици

http://frognews.bg/news_14139/Nikola_Giuzelev_pee_sas_svoi_uchenitsi/
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !