Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Орден “Маяковски” за Любомир Левчев  (Прочитано 1759 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Орден “Маяковски” за Любомир Левчев
« на: Август 01, 2009, 12:32:08 »

Орден “Маяковски” за Любомир Левчев

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=192622
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !