Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Внучката на Пучини идва за концерт на Райна Кабаиванска  (Прочитано 1786 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот

Внучката на Пучини идва за концерт на Райна Кабаиванска

http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=left&sql=TXpBeE1Ec3hPQT09OzUz&mater=MzAxMDsxOA==
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !