Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Онлайн радио  (Прочитано 3616 пати)

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Онлайн радио
« на: Јули 27, 2009, 09:58:49 »

« Последно менување: Јули 28, 2009, 10:32:38 ohrid1941 »
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Онлайн радио
« Одговори #1 на: Јули 28, 2009, 12:26:22 »

Радио Веселина

http://www.radioveselina.bg/
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

TheCrow

 • Newbie
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 30
  • Погледај го Профилот
Одг: Онлайн радио
« Одговори #2 на: Јули 28, 2009, 01:44:55 »

Сочувана
"We don't see things as they are, we see them as we are."

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Онлайн радио
« Одговори #3 на: Јули 29, 2009, 12:52:42 »

      Радио Фокус
http://www.focus-radio.net/?s=6


Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !

ohrid1941

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3174
  • Погледај го Профилот
Одг: Онлайн радио
« Одговори #4 на: Јули 29, 2009, 09:07:30 »

Информациите веќе се додадени на главната страница, во делот Дополнителни линкови.
Сочувана

disidente

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 5398
  • Погледај го Профилот
Одг: Онлайн радио
« Одговори #5 на: Август 06, 2009, 06:23:49 »

Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !