Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Конвертор нов-стар правопис  (Прочитано 6353 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
Конвертор нов-стар правопис
« на: Август 01, 2009, 02:06:28 »

Одличен конвертор помеѓу новиот и стариот правопис!

http://www.beinsadouno.us/pravopis.aspx
Сочувана