Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Предаването на БТВ –“Операция слава“  (Прочитано 19519 пати)

александър

 • Full Member
 • ***
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 214
  • Погледај го Профилот
Одг: Предаването на БТВ –“Операция слава“
« Одговори #30 на: Март 01, 2010, 01:06:50 »

Темата забравени герои: Мореплавателя капитан Георги Георгиев.
http://www.vbox7.com/play:bf298bf5
Сочувана

александър

 • Full Member
 • ***
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 214
  • Погледај го Профилот
Одг: Предаването на БТВ –“Операция слава“
« Одговори #31 на: Март 08, 2010, 11:29:01 »

Темата забравени герои: подофицер Донка Ушлинова.

http://www.vbox7.com/play:6c75c33c
Сочувана

александър

 • Full Member
 • ***
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 214
  • Погледај го Профилот
Одг: Предаването на БТВ –“Операция слава“
« Одговори #32 на: Март 17, 2010, 05:10:38 »

Темата е: Закон за задължителното носене на дрехи и обувки българско производство.
http://www.vbox7.com/play:ec4228d3
Сочувана

александър

 • Full Member
 • ***
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 214
  • Погледај го Профилот
Одг: Предаването на БТВ –“Операция слава“
« Одговори #33 на: Март 22, 2010, 08:41:04 »

Темата забравени герои: майор Иван Киров Вазов

http://www.vbox7.com/play:7add99fb
Сочувана