Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Селянинът С Колелото (1974)  (Прочитано 2263 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Селянинът С Колелото (1974)
« на: Ноември 14, 2011, 12:46:17 »

Селянинът С Колелото (1974) - Целия Филм

http://www.youtube.com/watch?v=ZkmvC8uMsX4&feature=related
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !