Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Адио, Рио (1989)  (Прочитано 2305 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Адио, Рио (1989)
« на: Ноември 14, 2011, 12:31:45 »

Адио, Рио (1989) - Целия Филм

http://www.youtube.com/watch?v=UTTBEJ7ulj0&feature=related
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !