Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: WebIt Congress 2011  (Прочитано 2478 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
WebIt Congress 2011
« на: Октомври 23, 2011, 09:54:25 »

WEBIT CONGRESS 2011

26-27 October 2011
Inter Expo Center, Sofia

http://www.webitexpo.com/en/index.html
Сочувана