Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Изгавриха се с Азис в руско шоу  (Прочитано 2688 пати)

Competent

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3619
  • Погледај го Профилот
Изгавриха се с Азис в руско шоу
« на: Септември 14, 2011, 02:35:52 »

Изгавриха се с Азис в руско шоу

http://www.blitz.bg/news/article/117964
Сочувана
Every cat, dog and skunk born in Macedonia is Macedonian.
But the whole world knows that the Slavs in Macedonia are Bulgarians.
People that don’t know or do not want to know who they are will perish !

Competent

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3619
  • Погледај го Профилот
Одг: Изгавриха се с Азис в руско шоу
« Одговори #1 на: Октомври 08, 2011, 01:30:10 »

Руски хор пее "Мразиш" на Азис

http://www.youtube.com/watch?v=VdpHCKNDMWg
Сочувана
Every cat, dog and skunk born in Macedonia is Macedonian.
But the whole world knows that the Slavs in Macedonia are Bulgarians.
People that don’t know or do not want to know who they are will perish !