Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: CYRILLIC SMALL LETTER I WITH GRAVE (U+045D) Font Support (ѝ)  (Прочитано 4330 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
CYRILLIC SMALL LETTER I WITH GRAVE (U+045D) Font Support (ѝ)
« на: Септември 20, 2011, 12:36:30 »

CYRILLIC SMALL LETTER I WITH GRAVE (U+045D) Font Support

http://www.fileformat.info/info/unicode/char/45d/fontsupport.htm
Сочувана