Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: ВИСТИНАТА ЗА МАКЕДОНИJА!  (Прочитано 4129 пати)

Competent

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3619
  • Погледај го Профилот
ВИСТИНАТА ЗА МАКЕДОНИJА!
« на: Септември 19, 2011, 04:11:38 »

ВИСТИНАТА ЗА МАКЕДОНИJА!

http://vistinata.blogspot.com/
Сочувана
Every cat, dog and skunk born in Macedonia is Macedonian.
But the whole world knows that the Slavs in Macedonia are Bulgarians.
People that don’t know or do not want to know who they are will perish !

bagain

 • Jr. Member
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 88
  • Погледај го Профилот
Одг: ВИСТИНАТА ЗА МАКЕДОНИJА!
« Одговори #1 на: Ноември 25, 2011, 08:22:13 »

Поздрав за сите дето го не знаат свойот род:::
ГОСТУН

http://www.google.bg/search?aq=f&gcx=c&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BD

А това е поздрав за онези дето искат да знаат кой е ГОСТУН http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=idufRZhfr8g
Сочувана
Сите Българи Заедно

bagain

 • Jr. Member
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 88
  • Погледај го Профилот
Одг: ВИСТИНАТА ЗА МАКЕДОНИJА!
« Одговори #2 на: Ноември 25, 2012, 07:34:36 »Сочувана
Сите Българи Заедно