Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: За Цар Самуил и Александър Македонски на македонски диалект :  (Прочитано 1663 пати)

golemiot

  • Jr. Member
  • **
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 90
    • Погледај го Профилот
Сочувана