Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: МАКЕДОНЦИТЕ ВО САД ИА ПРЕКИНАХА СОРАБОТКАТА СО МПО  (Прочитано 1875 пати)

golemiot

 • Jr. Member
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 90
  • Погледај го Профилот
Сочувана

golemiot

 • Jr. Member
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 90
  • Погледај го Профилот
КАНАЛ 5 за МПО :
« Одговори #1 на: Септември 15, 2011, 10:06:19 »

Сочувана