Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Комитите сформират музикална група  (Прочитано 1537 пати)

Competent

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3619
    • Погледај го Профилот
Комитите сформират музикална група
« на: Август 15, 2011, 10:00:39 »

Комитите сформират музикална група
Вижте с какво ще покорят музикалната сцена


http://www.btv.bg/videos/smiah/video/1241522151-Komitite_sformirat_muzikalna_grupa.html

.
Сочувана
Every cat, dog and skunk born in Macedonia is Macedonian.
But the whole world knows that the Slavs in Macedonia are Bulgarians.
People that don’t know or do not want to know who they are will perish !