Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Слънчев бряг в реклама на ИКЕА :)  (Прочитано 1596 пати)

Competent

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3619
  • Погледај го Профилот
Слънчев бряг в реклама на ИКЕА :)
« на: Август 08, 2011, 07:22:17 »

Разгулният Слънчев бряг в реклама на ИКЕА

http://video.bgnes.com/view/23355
Сочувана
Every cat, dog and skunk born in Macedonia is Macedonian.
But the whole world knows that the Slavs in Macedonia are Bulgarians.
People that don’t know or do not want to know who they are will perish !

Корени

 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1070
  • Погледај го Профилот
  • Корени
Одг: Слънчев бряг в реклама на ИКЕА :)
« Одговори #1 на: Август 10, 2011, 09:37:42 »

То си е така за съжаление :( . В Слънчев Бряг идват само да пият. И нас ни е срам да ходим там вече http://news.ibox.bg/interview/id_1005366884

http://www.youtube.com/watch?v=PfugHq1CcNM
http://www.youtube.com/watch?v=W36Uts9NiK8
http://www.youtube.com/watch?v=eTKCrO-fTaI
Сочувана