Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Изумителни трикове с цигари  (Прочитано 1545 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Изумителни трикове с цигари
« на: Јули 10, 2011, 08:08:28 »

Изумителни трикове с цигари

http://frognews.bg/news_36947/Izumitelni_trikove_s_tsigari/
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !