Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Татарска инфилтрациjа во ВМРО  (Прочитано 1550 пати)

Competent

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3619
    • Погледај го Профилот
Татарска инфилтрациjа во ВМРО
« на: Јуни 26, 2011, 09:14:06 »

Татарска инфилтрациjа во ВМРО

http://www.youtube.com/watch?v=S-k8QRSWADw&feature=related
Сочувана
Every cat, dog and skunk born in Macedonia is Macedonian.
But the whole world knows that the Slavs in Macedonia are Bulgarians.
People that don’t know or do not want to know who they are will perish !