Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Нов модератор!  (Прочитано 3856 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
Нов модератор!
« на: Јуни 17, 2011, 09:38:32 »

Заради големиот принос кон форумот, опълченец од денес е назначен за модератор на секцијата „Забележителни личности и настани“. Честито и успешна работа!
Сочувана