Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Реклама на Македонска наденица LEKI  (Прочитано 2576 пати)

ohrid1941

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3174
  • Погледај го Профилот

Реклама на Македонска наденица LEKI

http://www.youtube.com/watch?v=EEvfdopXEZY

;D
Сочувана

Корени

 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1070
  • Погледај го Профилот
  • Корени
Одг: Реклама на Македонска наденица LEKI
« Одговори #1 на: Мај 29, 2011, 02:27:03 »

 ;D ;D ;D

Мислех си тия дни да потърся.

Тая Стойка значи.... наистина голем звер  ;D
Сочувана

Корени

 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1070
  • Погледај го Профилот
  • Корени
Одг: Реклама на Македонска наденица LEKI
« Одговори #2 на: Мај 29, 2011, 02:48:12 »

по-старо от серията

http://www.youtube.com/watch?v=CigtbB_5kxM
Сочувана

Competent

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3619
  • Погледај го Профилот
Сочувана
Every cat, dog and skunk born in Macedonia is Macedonian.
But the whole world knows that the Slavs in Macedonia are Bulgarians.
People that don’t know or do not want to know who they are will perish !

ohrid1941

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3174
  • Погледај го Профилот
Сочувана