Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Тодор Петров от Поганово-Западните покрайнини  (Прочитано 2300 пати)

valli

  • Full Member
  • ***
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 225
    • Погледај го Профилот

1932г.Убийството на ,,царибродския Юда''
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S96FvWFe-Zw
« Последно менување: Март 07, 2011, 10:02:05 valli »
Сочувана