Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: За македонските рани, или защо ни мразят македонците by Теодор Дечев  (Прочитано 2340 пати)

deyan

 • Newbie
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 15
  • Погледај го Профилот

Не знам дали темата  е точно за тука.
Интересува ме мнението на колегите от Македония относно
6- те причини, описани от автора
Сочувана

TheCrow

 • Newbie
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 30
  • Погледај го Профилот

кава е тази статия, къде е публикувана?! ??? сложи един линк да я прочетем!
Сочувана
"We don't see things as they are, we see them as we are."

deyan

 • Newbie
 • *
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 15
  • Погледај го Профилот

Съжалявам, пропуснал съм линка

Ето го

http://news.ibox.bg/comment/id_1344648756
Сочувана