Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Писмо до Америка  (Прочитано 1499 пати)

ppan

  • Full Member
  • ***
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 219
    • Погледај го Профилот
Писмо до Америка
« на: Мај 12, 2011, 02:17:22 »

 Писмо до Америка (2001)Приятели, не можах да намеря целия филм, но тук е на 10 части. Всяка следваща се вижда вдясно! Ето началото:
http://www.youtube.com/watch?v=zL9HF1S8vuc&feature=related
Сочувана