Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Тодор Живков за Македонския въпрос  (Прочитано 1889 пати)

Стариот

  • Jr. Member
  • **
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 77
  • Всичко за Македония!
    • Погледај го Профилот
    • Книги за Македония, Books about Macedonia

Тодор Живков за Македонския въпрос:

http://www.youtube.com/watch?v=_pNSwPKDRbs
Сочувана
Всичко за Македония!