Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Ристо Поповски-Митологиjата на македонците  (Прочитано 4648 пати)

татар

 • Jr. Member
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 61
  • Погледај го Профилот

сърце не ми дава да не споделя с вас поредният бисер на македонистиката ;D

http://www.facebook.com/pages/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%94%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/101815173188051
Сочувана
Човек се учи докато е прост!

татар

 • Jr. Member
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 61
  • Погледај го Профилот
Одг: Ристо Поповски-Митологиjата на македонците
« Одговори #1 на: Април 27, 2011, 02:14:21 »

;D
Сочувана
Човек се учи докато е прост!

татар

 • Jr. Member
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 61
  • Погледај го Профилот
Одг: Ристо Поповски-Митологиjата на македонците
« Одговори #2 на: Април 28, 2011, 02:31:53 »

Сочувана
Човек се учи докато е прост!

татар

 • Jr. Member
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 61
  • Погледај го Профилот
Одг: Ристо Поповски-Митологиjата на македонците
« Одговори #3 на: Април 30, 2011, 03:03:17 »

Сочувана
Човек се учи докато е прост!

татар

 • Jr. Member
 • **
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 61
  • Погледај го Профилот
Одг: Ристо Поповски-Митологиjата на македонците
« Одговори #4 на: Април 30, 2011, 03:11:12 »

Сочувана
Човек се учи докато е прост!

Корени

 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1070
  • Погледај го Профилот
  • Корени
Одг: Ристо Поповски-Митологиjата на македонците
« Одговори #5 на: Мај 01, 2011, 10:41:35 »

 :o ;D
Сочувана