Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Последното интервю на на Иван Михайлов  (Прочитано 2442 пати)

bagain

  • Jr. Member
  • **
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 88
    • Погледај го Профилот
Последното интервю на на Иван Михайлов
« на: Февруари 06, 2011, 08:03:41 »

 Интервю с Иван Михайлов Част 1


http://www.youtube.com/watch?v=gOo_4tlsffI&feature=related

Интервю с Иван Михайлов Част 2


http://www.youtube.com/watch?v=edyC1QvIbxE&feature=related
Сочувана
Сите Българи Заедно