Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Предлог. Скриен форум за нерегистрирани посетители.  (Прочитано 2827 пати)

Илинден

  • Global Moderator
  • Full Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 226
  • СВОБОДА ИЛИ СМЪРТЪ ЗА МАКЕДОНИЯ!
    • Погледај го Профилот

Форумот е постојано надгледуван од страна на нерегистрирани посетители. Понекогаш бројот на таквите посетители е навистина голем. Во овој момент има 10 нерегистрирани посетители.

Би сакал да упатам предлог до администраторите, целиот форум или некои делови од него да ги направат скриени за љубопитните нерегистрирани посетители.
Сочувана