Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Футбол Телевизия  (Прочитано 1997 пати)

Nikovski

  • Newbie
  • *
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 27
    • Погледај го Профилот
Футбол Телевизия
« на: Март 07, 2009, 08:46:10 »

За феновете на световния футбол : http://futbol-tv.com/
Това е сайт в който можете да гледате утакмици от целия свет без пари.
Това е обяснението как да си пуснете утакмица : http://futbol-tv.com/guide.php
Сочувана
Óglaigh na hÉireann