Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: "Во ќош" со Таско Хефтов  (Прочитано 1646 пати)

ohrid1941

 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 3174
  • Погледај го Профилот
"Во ќош" со Таско Хефтов
« на: Јуни 06, 2010, 09:49:28 »

"Во ќош" со Таско Хефтов

http://www.youtube.com/watch?v=cW2vqPQiFxM&feature=related
Сочувана

Корени

 • Hero Member
 • *****
 • Отсутен Отсутен
 • Пораки: 1070
  • Погледај го Профилот
  • Корени
Одг: "Во ќош" со Таско Хефтов
« Одговори #1 на: Јуни 07, 2010, 02:34:03 »

 :D
Сочувана