Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Очи в очи со опасен ѕвер  (Прочитано 1476 пати)

disidente

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 5398
    • Погледај го Профилот
Очи в очи со опасен ѕвер
« на: Јуни 03, 2010, 06:45:41 »

– научниците бараа редок вид цицач

http://www.kanal5.com.mk/default.aspx?mId=101&egId=18&eventId=61206
Сочувана
Тодор Александров е БОГ , а "Спомените" на Ванче Михайлов се БИБЛИЯТА на нашата РЕЛИГИЯ !