Бугарски Културен Клуб

Ве молиме пријавете (login) или зачленете се (register).

Пријавете се со корисничко име, лозинка и должина на сесија
Напредно пребарување  

Новости:

Автор Тема: Somali Cruises  (Прочитано 1532 пати)

ohrid1941

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Отсутен Отсутен
  • Пораки: 3174
    • Погледај го Профилот
Somali Cruises
« на: Мај 17, 2010, 10:33:47 »

SOMALI CRUISES
Fun For The Whole Family!

Most cruises offer a mini-bar
We offer a mounted Mini-Gun

http://www.somalicruises.com/
Сочувана